آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های عمران استان اصفهان

همزمان با سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان اصفهان پروژه های عمرانی شرکت عمران شهرهای جدید بهارستان و فولادشهر به بهره برداری و کلنگ زنی رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید درحاشیه این مراسم علیرضا جعفری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروزه های عمرانی شهرهای جدید بهارستان و فولادشهر را صورت داد.
در این مراسم آغاز عملیات اجرایی برج بزرگ مسکونی شهر جدید بهارستان شامل 400 واحد مسکونی و 30 واحد تجاری، سه باب مدرسه و یک باب ساختمان آتش نشانی در شهر جدید فولادشهر انجام گرفت.
در ادامه این سفر مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید مرکز فوریت های پزشکی احداثی توسط شرکت عمران شهر جدید فولادشهر به ارزش 15 میلیارد تومان را به بهره برداری رساند.
در این روز با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و جعفری معاون وزیر ،۲ باب واحد مسکونی در شهر جدید بهارستان به یک خانواده دارای فرزند ۴ قلو و یک خانواده دارای فرزند ۳ قلو اهدا شد.
گفتنی است جعفری در این سفر به همراه اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از گلزار شهدای اصفهان بازدید و با حضور در میز خدمت مستقر در گلزار شهدا با شهروندان ملاقات و به درخواست های آنها رسیدگی کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=16374
کد خبر
16374
بازدید
31471