عملیات اجرایی 500 واحد طرح اقدام ملی در شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید امروز با همراهی استاندار استان مرکزی از پروژه های شهرهای جدید مهاجران بازدید و در آیین کلنگ زنی طرح اقدام ملی مسکن این شهر جدید حضور یافت.
در این مراسم ضمن بازدید از طرح آماده سازی پروژه 98 هکتاری شهر جدید مهاجران، پروژه 300 واحدی طرح اقدام ملی نیز کلنگ زنی شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه با حضور در شهر جدید امیرکبیر از سایت آماده سازی محله دو 62 هکتاری بازدید کرده و ضمن افتتاح استخر شنا و بهره برداری از مجموعه آتش نشانی در مراسم کلنگ زنی زیرگذر این شهر جدید، پروژه پکیج فاضلاب و پروژه 200 واحدی طرح اقدام ملی امیرکبیر حضور یافت.
طاهرخانی در این سفر با تأکید بر اینکه شهر جدید امیرکبیر جزو شهرهای نوتاسیس بوده و عملیات اجرایی آن اخیرا آغاز شده است گفت: امروز از پروژه های متعددی که هرکدام موجب ارتقای کیفیت زندگی در این شهر می شود بازدید کرده و طرح های استراتژیکی را کلنگ زنی کردیم؛ این اقدامات همگی نوید این را می دهد که وضعیت شاخص های سکونتی و خدمات شهری در این شهر بالا خواهد رفت.
به گفته این مقام مسئول با توجه به ظرفیت گسترده ای که برای شهر جدید امیرکبیر برنامه ریزی کردیم امید داریم که این شهر پتانسیل خوبی برای جبران کمبودهای سکونتی و تأمین مسکن شهر اراک و صنایع گسترده مستقر در آن بوده و ما نیز بتوانیم نقش مؤثری را در تعادل بخشی به بازار مسکن در این منطقه کلانشهری ایفا کنیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه شهر جدید مهاجران از لحاظ شاخص های کیفیت زندگی بین سایر شهرهای جدید ممتاز است گفت: هم اکنون در حال ایجاد ظرفیت جدیدی در شهر مهاجران برای تقاضاها و ثبت نام های آتی هستیم تا این پروژه ها به تدریج وارد بازار شوند.
گفتنی است طاهرخانی در پایان این سفر با حضور در جلسه ای در شهرداری شهر جدید مهاجران به همراه مسئولان استانی و محلی به مشکلات و مسائل موجود رسیدگی و دستورات لازم جهت رفع هرچه سریعتر این مسائل را صادر کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=12431
کد خبر
12431
بازدید
16519