اخبار دیگر رسانه ها

خانهاخبار دیگر رسانه ها
اخبار دیگر رسانه ها1398/10/24 7:30:41

متقاضیان مسکن در اراک می‌توانند از ظرفیت شهرهای جدید استفاده کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: متقاضیان مسکن در صورتی که تمایل به استفاده از زمین‌های اوقاف در اراک را ندارند، از ظرفیت شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران استفاده کنند.

بررسی نحوه اتصال خط ۲ مترو به پایانه جدید شرق و خط مترو شهر پردیس

نحوه اتصال خط ۲ مترو به پایانه جدید شرق و خط مترو شهر پردیس در جلسه مدیران حمل و نقل شهری بررسی و بر انجام مطالعات لازم در این زمینه در اسرع وقت تاکید شد.

احداث ۶۰۸ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی طی دولت سیزدهم در شهرهای جدید/اراضی احداث ۲۵۰ هزار واحددر شهرهای‌جدید مکانیابی شد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه احداث ۶۰۸ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی در دولت سیزدهم در برنامه شرکت عمران شهرهای جدید قرار دارد، از مکانیابی ۲۵۰ هزار واحد و آغاز عملیات اجرایی آن خبر داد.

شرط جدید پرداخت مالی به انبوه سازان مسکن مهر در پردیس

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخطار به سازندگان نامتعهد مسکن مهر این شهرستان گفت: از این پس پرداخت مالی به انبوه سازان این پروژه‌ها فقط در قبال اجرای تعهد در مدت زمان مشخص انجام می شود.

افتتاح ۲ ایستگاه مترو تهران و توسعه این ناوگان در شهر پرند

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه اعلام کرد: تا پایان امسال ۲ ایستگاه جدید در خط هفت مترو تهران افتتاح و موتور توسعه احداث این ناوگان در شهر جدید پرند سرعت خواهد گرفت.