با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛

افتتاح 420 واحد مسکن مهر و آغاز عملیات اجرایی ۳۷۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد

با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار البرز، مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز، فرماندار ساوجبلاغ و جمعی از مسئولان کشوریو استانی ۴۲۰ واحد مسکن مهر افتتاح و ۳۷۰ واحد مسکن در طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر های جدید؛ مسعود حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در این خصوصاظهار داشت: همزمان با افتتاح پروژه جاده شهرجدیدهشتگرد_ طالقان،  عملیات ساخت یک هزار و ۴۴۸ واحد مسکونی طرح اقدام ملیمسکن در استان البرز آغاز شد که سهم شهرجدید هشتگرد ۳۷۰ واحد بود.

حق لطفی افزود: همچنین  یک هزار و ۷۰۸ واحد مسکونی مهر در شهرهای مختلف استان البرز افتتاح شد و در شهرجدید هشتگرد ۴۲۰واحد مسکن مهر به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر مجموعه شرکت عمران عزم خود را جزم کرده تا با رفع مشکلات مسکن مهر، پرونده آنرا درشهرجدیدهشتگرد ببندد، اظهار داشت: در زمان حاضر عملیات اجرایی پروژه‌های باقیمانده در دست اجرا و تکمیل است و انشاابهزودی پرونده این طرح در شهرجدیدهشتگرد بسته خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی نیز با اشاره به عملکرد مثبت شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در جهت تکمیل مسکن مهر اظهار داشت: انتظارداریم تا پایان دولت پرونده مسکن مهر بسته و تحویل متقاضیان شود.

محمد اسلامی گفت: از مجموع حدود ۷۰ هزار واحد مسکونی مهر استان البرز، تنها مراحل ساخت ۹۰۰ واحد آنها باقی مانده که  تلاشها بر تکمیل سریع  آنها معطوف شده است.

نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، طالقان، چهارباغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی از وزیر راه و شهرسازی و استاندار البرزبه خاطر پایان دادن به سال ها انتظار مردم برای برخورداری از جاده مناسب قدردانی کرد.

علی حدادی با اشاره به تلاش های اخیر در سطح استان و شهرستان در جهت تعیین تکلیف پیمانکار بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدیدهشتگرد افزود: افزایش سرانه ها و دسترسی به خدمات درمانی از خواسته های به حق شهروندان است و انتظار داریم وزارت راه وشهرسازی در جهت رفع این مشکل نیز اقدام نماید.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=13762
کد خبر
13762
بازدید
24677