انتصاب سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس

امیرحسین جابرانصاری طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به عنوان سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس امروز صبح با حضور میرمحمد غراوی و یداله رحمانی اعضای هیئت مدیره شرکت مادر و مهدی درویش زاده مدیر کل دفتر مدیرعامل، روابط عمومی و ارزیابی عملکرد شهرهای جدید، امام جمعه، فرمانده سپاه، شهردار و معاون عمرانی فرمانداری پردیس، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت عمران پردیس برگزار شد.
غراوی در این مراسم ضمن تشکر از زحمات سرپرست سابق شرکت عمران شهر جدید پردیس در حضور چهار ماهه، این شهر جدید را ممتازترین شهر جدید کشور معرفی کرد که توانمندی‌ها و پتانسیل‌های فراوانی در آن موجود است.
غراوی حضور رئیس جمهور در ابتدای سال در پردیس را مغتنم شمرد و ابراز امیداوری کرد با مساعدت‌ها و اختصاص منابع دولتی به پردیس بتوان باقیمانده پروژه مسکن مهر را تکمیل و تحویل مالکان داده و با پیگیری‌ها بتوان طرح نهضت ملی مسکن را در پردیس اجرا کرد.
عضو هیئت مدیره شهرهای جدید، شروع پروژه مترو تهران – پردیس را دیگر موضوع مهم برشمرد و گفت: این پروژه باید در مدیریت جدید مورد پیگیری ویژه قرار گیرد تا عملیات اجرایی آغاز شود.
جابر انصاری نیز در این مراسم ضمن اشاره‌ به جلسات متعدد در روزهای اخیر با مسئولین استانی و شهرستانی به ویژه استاندار تهران و فرماندار پردیس اعلام کرد: حل موضوعات در پردیس و رسیدگی به مردم مظلوم در پردیس دغدغه مهم مسولین است که با حمایت‌هایی که صورت خواهد گرفت، می‌توان مشکلات را مرتفع کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=15919
کد خبر
15919
بازدید
30264