مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در بازدید از پروژه های مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید هشتگرد در جریان آخرین وضعیت اجرایی پروژه های مذکور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید امروز 22 شهریورماه با حضور در شهر جدید هشتگرد از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر و اقدام ملی این شهر جدید از جمله سهندسازان، ویلایی انرژی سازه، هسا4 قطعات 79 و 80، هسا2 قطعات 27 تا 30، اسکان سازه گروهه، آذرنگ عمران، کلبه سازان، مدرسه 12 کلاسه سیروان سازان و مهسان برزین شفق بازدید و دستور لازم جهت پیشبرد و تکمیل هرچه سریعتر پروژه های مذکور و همچنین طرح های محوطه سازی را صادر کرد.
وی همچنین در این بازدید ضمن ملاقات با متقاضیان، به درخواست آن ها رسیدگی و به رفع مشکلات مربوطه پرداخت.
طاهرخانی در ادامه طی جلسه ای با پیمانکاران پروژه های باقیمانده مسکن مهر شهر جدید هشتگرد با اشاره بر اینکه سازندگان موظف اند کار خود را به نحو احسن انجام داده و تمامی نقایص را برطرف کنند گفت: قطعا تمامی مطالبات پیمانکاران براساس پیشرفت کار و ضوابط قانونی توسط شرکت عمران پرداخت خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در این جلسه با تأکید بر تسریع عملیات اتمام پروژه ها از سوی پیمانکاران و حمایت کامل آن ها از سوی شرکت عمران شهرهای جدید بیان کرد: پیمانکاران باید به تناسب حجم پروژه های باقی مانده و همچنین با توجه به فصل کاری فعلی که می توان پیشرفت فیزیکی پروژه ها را تا حد زیادی ارتقا داد نسبت به تأمین نیروی کار کافی اقدام کنند.
این مقام مسئول همچنین خطاب به مسئولان شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان این نکته که مدیریت دریافت وجه از متقاضیان بایستی متناسب با زمان ثبت نام افراد باشد گفت: مبالغ ثبت نامی های سال های گذشته با ثبت نامی های جدید باید متفاوت بوده و با توجه به قیمت روز محاسبه شود.
طاهرخانی در ملاقات با پیمانکاران پروژه های طرح اقدام ملی مسکن نیز ضمن تأکید بر انجام هرچه سریعتر پروژه های مذکور اعلام کرد: قراردادها باید هرچه سریعتر به پیمانکاران ابلاغ شده و کارگاه ها با توجه به وجود منابع مالی که متقاضیان تاکنون واریز کرده اند باید تا هفته آینده از سوی سازندگان تجهیز شود.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=11403
کد خبر
11403
بازدید
10351