طی هفته گذشته انجام گرفت:

بازدید اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از شهرهای جدید سهند، پردیس و پرند

اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید طی هفته گذشته از شهرهای جدید سهند و پردیس بازدید و در جریان مشکلات روند اجرایی پروژه های عمرانی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید محمدرضا توکلی عضو هیئت مدیره شرکت عمران طی هفته گذشته با همراهی معاون امور عمرانی استانداری و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با حضور در شهر جدید سهند از پروژه های عمرانی این شهر از جمله آزادراه تبریز-اندیشه- سهند، فرهنگسرای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مدرسه 9 کلاسه شهید محمد خلیل پورنهر، مسجد امام رضا (ع) و منطقه تفریحی و گردشگری هشت بهشت سهند بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات امور قرار گرفت.
در این هفته همچنین صادق اکبری عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید با حضور در شهر جدید پردیس و شرکت در آیین بازگشایی مدارس از روند پیشرفت پروژه های روبنایی و بلوک های تحویلی فاز 11 در این شهر بازدید کرد.
در این راستا یداله رحمانی عضو دیگر هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید نیز در بازدید از فازهای 11،9،8 و 5 شهر جدید پردیس و همچنین پروژه های عمرانی شهر جدید پرند، میزان پیشرفت پروژه های عمرانی این شهرهای جدید را در مقایسه با بازدیدهای قبلی مورد بررسی قرار داد.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=11395
کد خبر
11395
بازدید
10064