در نخستین سفر کاری انجام گرفت:

بازدید سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید از شهر جدید گلبهار

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در نخستین سفر کاری خود به شهر جدید گلبهار ضمن بازدید از پروژه های عمرانی این شهر جدید از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این پروژه ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید علی جعفری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در نخستین سفر کاری خود به شهر جدید گلبهار پس از ادای احترام به صاحت مقدس شهدای این شهر جدید از پروژه های عمرانی از جمله پروژه تونل قطار سریع السیر برق مشهد- گلبهار- چناران، پروژه 700 واحدی مشارکتی نهضت ملی مسکن و هنرستان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید کرده و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه ها قرار گرفت.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید همچنین در جلسه ای با حضور نماینده این منطقه در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مدیران محلی و شرکت عمران شهر جدید گلبهار حضور یافته و به بررسی مشکلات و مسائل مربوط به این شهر جدید پرداخت.
وی در پایان در نماز عبادی سیاسی جمعه نیز به ایراد سخنرانی پیش از خطبه ها پرداخته و ضمن تأکید بر تسریع هرچه بیشتر امور برای پیشبرد پروژه ها و رفع مشکلات شهروندان بیان کرد که امروز همه آحاد مردم باید در پیشرفت کشورمان گام برداشته و از این فرصت خدمت بیشترین بهره را ببرند.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=14759
کد خبر
14759
بازدید
29023