بازدید رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از چهار شهر تیس، سهند، اندیشه و صدرا

معاون وزیر راه و شهرسازی و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید طی هفته گذشته از شهرهای جدید تیس، سهند، اندیشه و صدرا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید معاون وزیر راه و شهرسازی و اعضای هیئت مدیره شرکت مادر طی هفته گذشته از شهرهای جدید تیس، سهند، اندیشه و صدرا بازدید کردند.
حبیب اله طاهرخانی مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید، محمد غراوی عضو هیات مدیره و معاون فنی و اجرایی با همراهی عبدالغفور حوت سرپرست فرمانداری شهرستان کنارک از اراضی در دست اجرای شهر جدید تیس بازدید کرده و روند اجرای پروژه ها را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.
در این بازدید همچنین جلسه ای با هدف جمع بندی موضوعات مربوط به پروژه های اقدام ملی برگزار و بر مواردی ازجمله تسریع در روند اجرا، فروش مشارکت مدنی و عقد قرارداد مشارکت مدنی با بانک، تامین مصالح و برنامه ریزی برای اجرای پروژه ها طبق برنامه زمانبندی پروژه های آماده سازی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی تأکید شد.
زهره داودپور عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید نیز در هفته گذشته با حضور در شهر جدید سهند و شهریار از پروژه های این شهر جدید بازدید کرده و ضمن ابراز خرسندی از مدیریت منسجم و روند کار گروهی مناسب در اجرای پروژه ها بیان کرد: خوشبختانه در این دوره تغییرات مطلوبی در شهر جدید سهند انجام گرفته که می تواند در ایفای نقش این شهر به عنوان مکمل کلانشهر تبریز بسیار تأثیرگذار باشد.
وی در ادامه یادآور شد: ساخت مراکز محلات در ایجاد جریان زندگی و جان بخشیدن به شهرها اهمیت بالایی دارد که شهر جدید سهند در این حوزه نیز موفق عمل کرده است.
به گفته وی توجه به طرح های شهرسازی، تصویب، دقت در اجرا و کنترل آن ها نیز از دیگر امور درخشان این شهر جدید به شمار میرود که قطعا نشان دهنده یک مدیریت مناسب و منسجم است.
گفتنی است یداله رحمانی عضو دیگر هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید در این هفته از شهرهای جدید اندیشه و صدرا بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه ها قرار گرفت.
پروژه های ۱۱ هزار واحدی اقدام ملی تولید و عرضه مسکن ماهور ۱ و ۲، برکت و فرهنگ و همچنین پروژه های مشارکتی نیروهای مسلح، آفتاب صدرا (شار) و آسمان صدرا از پروژه های مورد توجه در این بازدید به شمار میروند.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=14375
کد خبر
14375
بازدید
28877