بازدید سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه های عمرانی شهر جدید بهارستان

علیرضا جعفری سرپرست شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید از شهر جدید بهارستان و پروژه های عمرانی این شهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید و هیات همراه در این بازدید که عصر امروز در دهه مبارک فجر برگزار شد، با حضور در گلزار شهدای گمنام بهارستان با آرمان های شهدای عظیم الشان تجدید میثاق کردند.

ایشان همچنین با حضور در دفتر امام جمعه بهارستان در دیدار با حضرت حجت الاسلام و المسلمین تاج زاد؛ امام جمعه این شهر به بررسی مسائل فرهنگی، اجتماهی و مذهبی شهر پرداختند.

دکتر جعفری و هیات همراه همچنین از پروژه های مترو، مسکن مهر و سایر پروژه های عمرانی بهارستان بازدید کردند.

در این بازدید پروژه آب رسانی به اراضی غرب بهارستان مورد بهره برداری قرار گرفت. جمعیت تحت پوشش این طرح حدود ۳۰ هزار نفر را شامل خواهد شد. در این پروژه برای اجرای ۳۷۰۰ متر شبکه آب و ۵۷۰۰ متر شبکه فاضلاب جمعا ۳۰۰ میلیارد ریال توسط شرکت عمران بهارستان هزینه شده است.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در جریان این بازدید فضای شهر جدید بهارستان را فضایی مطلوب توصیف کرد و گفت: سرزندگی و نشاط ایجاد شده در شهروندان این شهر جدید نوید دهنده فضایی مطلوب است که امروز شاهد آن بودم.
جعفری ظرفیت این شهر را در حوزه سرانه های خدمات عمرانی وفرهنگی مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با همدلی و همکاری مدیران شهری می توان الگوی ایرانی – اسلامی را در دروازه این شهر ایجاد کرد تا بتواند بعنوان الگویی نمونه در بین شهرهای جدید کشور در این شهر جدید شناخته شود.
وی همچنین بر پیاده سازی الگوی ایرانی – اسلامی در شهر بهارستان تاکید کرد و گفت: هنوز برای رسیدن به وضعیت مطلوب و آرمان های پیش رو فاصله هست و با برنامه ریزی دقیق تر و استفاده از تجربیات مدیریت شهری می توان به سمت شرایط مطلوبتر حرکت کرد.
این مقام مسئول افزود: امیدواریم با شتاب بیشتری اتفاقات خوبی برای ارتقای کیفیت فضای شهری وخدمات شهری در این شهر جدید فراهم شود.
جعفری ادامه داد: تلاش شود تا با ایجاد فضای شهری با الگوی ایرانی – اسلامی هویت 100 سال از جنس شیخ بهایی ها در شهر ایجاد شود وتحقق آن با همدلی بین مدیران ایجاد می شود.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=15296
کد خبر
15296
بازدید
29151