بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های عمرانی شهرهای جدید فولادشهر و بهارستان

معاون وزیر راه و شهرسازی با هدف اطلاع از میزان پیشرفت پروژه های عمرانی شهرهای جدید فولادشهر و بهارستان از این شهرها بازدید و درجریان مشکلات و مسائل پروژه های مذکور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در سفر یک روزه به شهر جدید فولادشهر از پروژه‌های عمرانی این شهر از جمله مرکز جامع سلامت شهید سلیمانی، کتابخانه و مسجد محله فرهنگ یک، مدرسه محله گلبهار، دارالقرآن محله ایثار یک و مراحل آماده‌سازی مرکز برزن دیار بازدید کرده و در جریان جزئیات پیشرفت این پروژه ها قرار گرفت.
وی همچنین در این سفر با حضور در جلسه‌ای با کادر مدیریتی شرکت عمران، موضوعاتی را جهت توسعه و تامین خدمات هرچه بیشتر در شهر جدید فولادشهر و همچنین رفع موانع و مسائل اداری شرکت عمران گوشزد کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه این سفر از پروژه مترو اصفهان – بهارستان و پروژه های مشارکتی طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید بهارستان نیز بازدید و در جلسه ای آخرین وضعیت پیشرفت بخش های مختلف آن ها را مورد بررسی قرار داد.
لازم به ذکر است معاون وزیر راه و شهرسازی در این بازدید بر مزار شهدای گمنام مراکز برزن فرهنگ و ایثار حاضر و از مقام شامخ شهدای گمنام با قرائت فاتحه اداء احترام کرد .

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=12660
کد خبر
12660
بازدید
17771