بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های مسکن مهر و اقدام ملی شهر جدید هشتگرد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ازپروژه های مسکن مهر و اقدام ملی شهر جدید هشتگرد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکتمادرتخصصی عمران شهرهای جدید به همراه میر محمد غراوی عضو هئیت مدیره و مجتبی پورخیز مدیر کل دفتر مدیرعامل، روابطعمومی و ارزیابی عملکرد شرکت مادرتخصصی و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از پروژه‌های مسکنمهر و طرح اقدام ملی در شهرجدید هشتگرد بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید حبیب الله طاهرخانی ضمن بررسی روند پیشرفت پروژه ها تأکید کرد تا موارد باقی مانده هرچه سریعتر پیگیری و رفع شود.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از مسئولین شرکت عمران خواست از سایر دستگاه ها و سازمان‌های مرتبط درجهت تکمیل پروژه های مسکن مهر مطالبه گری کنند تا هرچه زودتر مشکلات موجود مرتفع شود و بتوان شهری با محیط مناسب برایزندگی بهتر شهروندان مهیا کرد.

طاهرخانی همچنین تاکید کرد از محل تبصره ۸ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، برای تکمیل پروژه‌های زیربنایی آب، برقو فاضلاب مسکن مهر باقی‌مانده که نیازمند تأمین خدمات هستند استفاده نموده تا هرچه سریعتر پرونده مسکن مهر بسته شود.

مسعود حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز در این بازدید اظهار داشت: با تمام توان و نهایت دقت، سعی می‌کنیممشکلات موجود پروژه‌ها را با همکاری و هم‌افزایی با ارگان‌های ذیربط رفع کنیم.

در این بازدید آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های مسکن مهر ایران سابله، الموت توان، سهند ساران، انرژی سازه آبان، پارس فراساز،بنیان بنای استوار و پروژههای طرح اقدام ملی مسکن ایران و حافظ مورد بررسی قرار گرفت.

در شهرجدید هشتگرد ۴۹ هزار و ۵۵۷ واحد تعهد مسکن مهر است که ۳۵ هزار واحد ان متقاضی موثر داشته و تاکنون بیش از ۳۴ هزارواحد تکمیل و مابقی در دست تکمیل بوده و تنها بخش کمی از آن در مرحله نازک کاری است که به زودی به اتمام خواهد رسید.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=14087
کد خبر
14087
بازدید
29719