بازدید معاون وزیر راه وشهرسازی از پروژه های عمرانی شهر جدید صدرا / آغاز عملیات اجرایی شهرک کارگاهی خوارزمی

معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های عمرانی شهر جدید صدرا بازدید و درمراسم آغاز عملیات اجرایی شهرک کارگاهی خوارزمی این شهر جدید حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه با حضور در شهر جدید صدرا و بازدید از پروژه های عمرانی این شهر جدید در همایش مدیران عامل و معاونین مسکن و شهرسازی شرکت عمران شهرهای جدید (که همزمان با گرامیداشت صدرالمتالهین ملاصدرای شیرازی نیز بود)حضور پیدا کرده و به سخنرانی پرداخت.

جعفری در این سفر یک روزه با همراهی استاندار فارس در مراسم آغاز عملیات اجرایی شهرک کارگاهی خوارزمی به مساحت 5/31 هکتار با برخورداری از 600 واحد مسکونی و 5/3 هکتار فضای سبز نیز شرکت داشت.

گفتنی است آغاز مراحل اجرایی این پروژه 3 هزار اشتغال مستقیم و 2 هزار اشتغال غیرمستقیم با خود به همراه خواهد داشت.

معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران با تأکید براینکه شهرهای جدید فرصتی برای زیست مناسب شهروندان خواهند بود گفت: با توجه به بازدید امروز از شهر جدید صدرا انتظار داریم این شهر جدید یکی از شهرهای پیشران ما در اجرای الگوی ایرانی اسلامی باشد.

این مقام مسئول در ادامه طرح نهضت ملی مسکن را یکی دیگر از پروژه های مهم در دستور کار شهرهای جدید اعلام کرد و گفت: تلاش داریم با توجه به استقبال شهروندان صدرایی از این طرح و مدیریت منابع زمین و همراهی سایر مدیران استانی این طرح را با قوت بیشتری در صدرا پیش ببریم.

جعفری ادامه داد: در این راستا پروژه های زیربنایی و روبنایی نیز با توجه به دستور مقام عالی وزارت به جد در دستور کار ما مورد توجه است تا هرچه بیشتر سکونت پذیری را برای شهروندان راحت تر سازد؛ از سوی دیگر با عنایت به شعار سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اشتغال آفرینی نیز یکی دیگر از اهداف پیش روی ما در شهرهای جدید خواهد بود که باید در این مسیر از سرمایه گذاری بخش خصوصی بهره برده و آن را فعال کنیم.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در این راه توجه به جوانان و طرح های دانش بنیان نیز باید مورد حمایت قرار گیرد.

گفتنی است جعفری در این سفر یک روزه از اراضی شهرستان بیضا برای شهرک سازی و همچنین بیمارستان پیوند اعضا شهر جدید صدرا نیز بازدید کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=16021
کد خبر
16021
بازدید
30570