مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد:

تحویل نخستین بلوک‌های طرح اقدام ملی در شهر جدید صدرا در یک سال آینده

معاون وزیر راه و شهرسازی از تحویل نخستین بلوک‌های طرح اقدام ملی در شهر جدید صدرا از ۱۲ ماه آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب‌اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درخصوص آخرین وضعیت شهر جدید صدرا که وزیر راه و شهرسازی روز گذشته بازدیدی از آن داشت، اظهار کرد: در سفر مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و همچنین با همراهی استاندار فارس،‌ ساخت ۲۵۰۰ واحد طرح اقدام ملی در این استان آغاز شد.
وی ادامه داد: با توجه به موقعیت‌یابی طرح اقدام ملی در شهر جدید صدرا که در بافت شکل‌گرفته این شهر جدید است، زیاد بابت مسائل زیرساختی و تامین خدمات مشکل نخواهیم داشت.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: امیدواریم در زمان‌بندی مقرر با همکاری مردم و تسهیلاتی که بانک در نظر گرفته بتوانیم با کیفیت مناسب این واحدها را ساخته و به مردم تحویل دهیم.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درخصوص پیش‌بینی میزان طرح اقدام ملی در شهر جدید صدرا و دیگر نقاط کشور تصریح کرد: مجموعا در کلیه شقوق در شهرهای جدید طرح اقدام ملی ۲۱ هزار واحد است که در حوزه ثبت نامی حدود ۷ هزار نفر ثبت نامی و واجد شرایط بودند که آورده خودشان را واریز کردند.
وی ادامه داد:‌سایر پروژه‌ها در قالب مشارکت با بخش خصوصی و تفاهم‌نامه با دستگاه‌های مختلف از جمله آموزش و پرورش و نیروهای مسلح و وزارت کار و امور اجتماعی در حال انجام بوده و در بخش‌هایی هم آغاز شده است.
طاهرخانی در پایان درخصوص زمان پیش‌بینی شده برای تحویل این واحدها در شهر جدید صدرا، گفت: زمان‌بندی ساخت و تحویل این پروژه‌ها ۱۸ ماهه بوده که در این زمان تعیین شده باید کار تحویل داده شود اما به تدریج طی ۱۲ ماه آینده اولین بلوک‌ها تحویل خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=12959
کد خبر
12959
بازدید
20232