جلسه بررسی چگونگی تجهیز و بهره برداری سالن های ورزشی شهرهای جدید و همچنین رسیدگی بیشتر به وضعیت ورزش محلات در این شهرها با حضور مدیر کل دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهرهای جدید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید جلسه ای با حضور ، محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال و کریمیان مدیر تیمهای ملی و شهلی بر مدیر کل دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی با هدف گسترش زیر ساخت ها و رویدادهای اجتماعی و همچنین برنامه توسعه اجتماعی و فرهنگی ۱۴۰۰ شهرهای جدید برگزار شد.
براساس این جلسه مقرر شد دستورالعمل تجهیز و چگونگی بهره برداری از سالن های ورزشی سرپوشیده و روباز در شهرهای جدید توسط ناظم الشریعه (با توجه به آشنایی که با مجموعه شهرهای جدید به خصوص شهر جدید صدرا دارد) تهیه شود.
همچنین در این جلسه تهیه دستورالعمل ورزش محلات در شهرهای جدید توسط ناظم الشریعه و ایجاد زمینه همکاری مشترک با ادارات تربیت بدنی شهرها نیز از دیگر برنامه های پیش روی اعلام و در دستور کار قرار گرفت.
بنا بر این نشست دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی، زین پس در زمینه زیرساختها و رویدادهای ورزشی افتخار همکاری وی را خواهد داشت.
با توجه به تکمیل سالن بزرگ ورزشی صدرا با سالن های فوتسال، والیبال و هندبال با متراژ حدود ۲۰۰۰ مترمربع و تجهیزات حرفه ای در سطح کشوری، مقرر شد، همزمان با افتتاح این مجموعه بزرگ ورزشی در صدرا، تورنمنت چند جانبه ای با حضور تیم های فوتسال خارجی در شهر جدید صدرا با همکاری فدراسیون برگزار گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=8811
کد خبر
8811
بازدید
7911