عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور:

توسعه شهرهای جدید بوشهر شتابان می شود

عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور گفت: تکمیل و افتتاح پروژه‌های جدید عمرانی در شهرهای عالیشهر و نایبند روندتوسعه و پیشرفت شهرهای جدید استان بوشهر را شتابان می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید به نقل از ایرنا، میرمحمد غراوی روز چهارشنبه در بازدید از پروژه‌های عمرانیشهرهای جدید عالیشهر و نایبند افزود: در حال حاضر پروژه‌های مهمی در شهرهای یاد شده در حال اجرا و اتمام است که تحقق اینمهم وضعیت شهرهای جدید عالیشهر و نایبند را شتاب می‌بخشد.

وی بیان کرد: یکی از این پروژه‌ها استادیوم ورزشی شهر جدید نایبند است که با افتتاح زمینه برای استفاده ساکنان این منطقه از فضایورزشی مناسب فراهم می‌شود.

غراوی ادامه داد: احداث مدرسه، بیمارستان محلی، فضای سبز نیز از جمله پروژههای شاخص شهر جدید عالیشهر است که افتتاح آنهاوضعیت این شهر جدید در شاخص برخورداری ازخدمات درمانی، آموزشی و فضای سبز را متحول می‌کند.

وی گفت: تکمیل و افتتاح پروژه‌های عمرانی پیشرفت قابل توجهی در شهر عالیشهر رقم خواهد زد که این مهم جز در سایه تلاش و کوششکارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر میسر نخواهد شد.

غراوی ادامه داد: باتوجه اینکه عالیشهر به دلیل همجواری با بوشهر به عنوان سرریز جمعیتی مرکز استان معرفی شده این موضوعمی‌تواند رشد و توسعه این شهر جدید را دوچندان کند.

وی گفت: امید است با همت و تلاش هرچه بیشتر شرکت عمران پروژه‌های تاثیرگذار دیگری نیز در جهت رفاه شهروندان شهرستانعسلویه در شهر جدید نایبند اجرایی شود.

مدیرکل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شرکت عمران شهرهای جدید نیز گفت: اتمام پروژههای در حال احداث اکنون رویکرد اصلی شهرهایجدید محسوب می‎ شود که برای تحقق این مهم تامین اعتبار لازم صورت میگیرد.

حبیب الله چاغروندی افزود: شهرهای جدید  پروژه های در حال احداث بالایی دارند که این مهم نوید بخش تحول وضعیت این شهرهااست.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر نیز گفت: در حال حاضر پروژه‌های بیمارستان، مدرسه ایثار و ۲ پارک تابان و بهاران بهاتمام رسیده است.

علی مقاتلی افزود: در موضوع احداث بیمارستان محلی به عنوان خواسته دیرینه شهروندان این مهم بزودی با تجهیز بیمارستان محققمی‌شود.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=14437
کد خبر
14437
بازدید
28916