در بازدید معاون رئیس جمهور از پروژه های عمرانی بهارستان مطرح شد:

سرعت پیشرفت مترو اصفهان – بهارستان قابل تقدیر است/لزوم توجه به کیفیت در ساخت پروژه‌ها

رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه استاندار اصفهان از پروژه‌های عمرانی شهر جدید بهارستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر های جدید ، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه استاندار اصفهان و جمعی از مسئولین ملی و استانی از پروژه‌های عمرانی شهر جدید بهارستان بازدید کردند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از مترو بهارستان ضمن ابراز رضایت تاکید کرد: سرعت پیشرفت مترو اصفهان – بهارستان قابل تقدیر است و در اجرای این پروژه کیفیت را در اولویت قرار داده‌ایم.
نوبخت در ادامه تصریح کرد: همچنان آمادگی داریم که چنانچه این امر محقق شود بودجه این پروژه را تامین ‌کنیم.
وی تاکید کرد: قدردان زحمات شرکت عمران بهارستان برای پروژه مترو اصفهان – بهارستان هستیم چرا که اقدامات شایسته‌ای انجام شده است.
استاندار اصفهان در این بازدید نیز ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده تصریح کرد: باید توجه داشت که پروژه مترو اصفهان – بهارستان طی 10 سال 35 درصد رشد داشت و به یکباره رشد خوبی را طی 11 ماه اخیر داشته است.
استاندار اصفهان اضافه کرد: امسال برای چهارمین بار از این پروژه بازدید رسمی داشتم و طی 11 ماه اخیر این پروژه 35 درصد رشد داشته است.
احمدی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان نیز با قدردانی و تشکر از حمایت ها و بازدید های رییس سازمان برنامه و بودجه و استاندار اصفهان، ابراز امیدواری کرد با ادامه تامین بودجه لازم، این پروژه به سرعت تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار گیرد؛ سعی داریم بخش عمده‌ای از این اعتبارات را از محل منابع داخلی شرکت عمران تأمین کنیم و بخش دیگری را از محل کمک سازمان مدیریت برنامه و بودجه تأمین خواهیم کرد.
به گفته وی این پروژه روزانه ظرفیت حمل ۲۷۰۰۰ نفر مسافر را دارد.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=13747
کد خبر
13747
بازدید
24650