سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در بازدید از شهر جدید ایوان کی مطرح کرد؛

ضرورت حفظ ساختار تاریخی شهر جدید ایوان کی در پروژه های اجرایی / تأکید بر توسعه متوازن شهر براساس الگوی ایرانی – اسلامی و رویکرد عدالت محور

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید و هیئت همراه از پروژه های عمرانی شهر جدید ایوان کی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید علیرضا جعفری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید و هیئت همراه صبح روز جمعه یکم بهمن ماه ضمن ادای احترام به شهدای گمنام شهر جدید ایوان کی از پروژه های عمرانی این شهر جدید بازدید و از نزدیک درجریان پیشرفت پروژه ها و مشکلات موجود قرار گرفتند.
جعفری در جلسه ای با حضور مدیران و کارشناسان شرکت عمران شهر جدید ایوان کی با تأکید براینکه ساختار تاریخی این شهر جدید باید در بهره برداری از تمامی ظرفیت ها مدنظر قرار گرفته و حفظ شود گفت: شهر جدید ایوان کی هم اکنون در حال تولد است و ما به عنوان مجریان آن باید براساس یک الگوی حرفه ای و درقالب یک فضای کالبدی شرایط زیست مطلوب و اسلامی را برای شهروندان این منطقه فراهم کنیم.
وی در این خصوص ادامه داد: درحال حاضر فرصت های توسعه ای بسیاری در شهر جدید ایوان کی وجود دارد که تلاش داریم به گونه ای متوازن، براساس الگوی ایرانی – اسلامی و با رویکردی عدالت محور از آن ها بهره ببریم.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در ادامه سخنان خود بر ضرورت استفاده از فناوری های روز در پروژه های عمرانی شهر جدید ایوان کی تأکید کرد و گفت: شرکت عمران باید از رویکرد آموزشی در این مسیر استفاده کرده و با نگاهی علم محور مبتنی بر آینده پژوهشی از شرکت های دانش بنیان نیز برای ارتقای سطح کیفی و علمی پروژه ها بهره مند شود.
این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: مدیریت تولید مسکن در کنار توجه به حوزه شهرسازی، مدیریت بهره وری از زمین با نگاهی بلند مدت و همچنین مدیریت زمان سه اصل اساسی در موفقیت و پیشرفت ما در این دوره خواهند بود که حتما در دستورکار شرکت قرار گیرد.
گفتنی است سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید با حضور در نماز عبادی – سیاسی جمعه و ادای فریضه نماز از نزدیک به رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات مردمی نیز پرداخت.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=15054
کد خبر
15054
بازدید
28997