نشست صمیمی معاون وزیر راه و شهرسازی با رزمندگان و ایثارگران شاغل در شهرهای جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن دیدار با رزمندگان و ایثارگران شاغل در شهرهای جدید به مناسبت هفته دفاع مقدس، از آنان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در نشستی صمیمی که با حضور رزمندگان و ایثارگران شهرهای جدید برگزار شد گفت: دوره جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس ایران نمونه بی بدیلی در دنیا به شمار می رودکه بدون شک عامل توفیق آن نیز در این جنگی نابرابر وجود نیروی انسانی مخلص در برابر قدرت سازماندهی شده دشمن بوده است.
وی همچنین عنوان کرد: نکته قابل توجه در این حوزه آن است که رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اجازه نداد تا ساختار کشور باتوجه به درگیر جنگ شدن بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی دچار خلل شود که ما این امر را مدیون شما رزمندگان هستیم.
در ادامه معاون وزیر راه و شهرسازی وظیفه امروز را در برابر خدمات وصف ناپذیر ایثارگران در شهرهای جدید تامین مسکن ویژه ایثارگران نام برد و افزود: با برنامه های مشخصی که در این خصوص به شرکت های تابعه ابلاغ شده است بایستی نظارت دقیق بر انجام صحیح و فوری این امر را جزو اولویت های کاری شهرهای جدید قرار دهیم چرا که فداکاران عرصه دفاع مقدس نباید از نظر معیشتی که مسکن جزو اصلی آن است دچار مشکل باشند.
در این نشست حاضران به خاطره گویی از دوران دفاع مقدس پرداخته و در پایان توسط مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اهدای گل و لوح تقدیر مورد قدردانی قرار گرفتند.

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=14174
کد خبر
14174
بازدید
28817