مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در پیامی، درگذشت دکتر داود صفدری، مدیرعامل سابق شرکت عمران شهر جدید هشتگرد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید دکتر داود صفدری مدیرعامل سابق شرکت عمران شهر جدید هشتگرد پس از مقاومت و تحمل چند سال رنج و سختی بیماری سرطان در 37 سالگی، روز پنج شنبه 13 شهریورماه به دیار باقی شتافت.
وی پیش از این مدیر کل دفتر امور پیمانی و مشارکت شرکت عمران شهرهای جدید بوده و خدمات فراوانی در راه تحقق اهداف این مجموعه ارائه کرده بود.
در این راستا حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت این مدیر توانمند منتشر کرد که متن پیام به شرح زیر است:

” انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت همکار عزیزمان، مدیر جوان، تلاشگر و خلاق جناب آقای دکتر صفدری موجب تالم و تاثر مجموعه شرکت عمران شهرهای جدید شد.

هر چند که تاب فراق و هجران سخت و دشوار است و غم از دست دادن آن عزیز بزرگوار در واژه‌ها نمی‌گنجد، اما تقدیر الهی را جز صبر چاره‌ای نیست.

دکتر داوود صفدری در دوران درخشان خدمت خود در راستای پیشبرد اهداف شهرهای جدید، از هیچ تلاشی دریغ نکرد و تعهد و تخصص از شاخصه‌های فراموش‌نشدنی آن مرحوم بود که در خاطر همگان به نیکی خواهد ماند.

مصیبت درگذشت ایشان را به کلیه همکاران و خانواده محترم‌شان تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحوم رحمت و غفران و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

روحش شاد و یادش گرامی ”

لینک کوتاه نوشته
https://www.ntdc.ir/?p=11371
کد خبر
11371
بازدید
9905