• وزارت راه و شهرسازی
  شهر جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهر جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی

بازدید طاهرخانی از پروژه های عمرانی فاز ۱۱ پردیس/ راه اندازی آزمایشی تأسیسات ایستگاه پمپاژ آب در فاز ۱۱


معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از پروژه های عمرانی فاز ۱۱ شهر جدید پردیس دستور لازم برای رفع مسائل بلوک های مسکن مهر دارای مشکل را صادر و با پیمانکاران مربوطه به مذاکره پرداخت.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید امروز چهارشنبه ۱۰ مهرماه با حضور در شهر جدید پردیس و بازدید از پروژه های عمرانی این شهر در جلسه ای به بررسی و پیگیری مشکلات موجود در این پروژه ها پرداخت.
طاهرخانی در این اقدام از تقاطع غیرهمسطح، زون یک واحدهای افتتاحی، زون ۵،۲ و ۳ فاز ۱۱ و همچنین عملیات خط انتقال فاز ۵ و خط اصلی بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات امور قرار گرفت.
وی همچنین ضمن بازدید از تمامی بلوک های دارای مشکل فاز ۱۱ با پیمانکاران مربوطه نیز به مذاکره پرداخته و نسبت به برخورداری از برنامه لازم جهت محاسبات مالی تأکید کرد.
گفتنی است در این بازدید تأسیسات ایستگاه پمپاژ آب فاز ۱۱ نیز با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان به طور آزمایشی با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید راه اندازی و شروع به کار کرد که افتتاح رسمی آن در اواخر مهرماه با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام خواهد گرفت.
مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس نیز در این جلسه با بیان اینکه تعداد ۱۰ هزار واحد مسکن مهر این شهر در اواخر مهرماه افتتاح می شود گفت: با توجه به سیاست فعلی وزارت راه و شهرسازی فرآیند تحویل واحدها به تدریج تا زمان افتتاح رسمی انجام گرفته و هر واحد به محض اتمام به متقاضی تحویل داده خواهد شد.
هدایت همچنین از کلنگ زنی مسیر دسترسی فاز ۵ به ۱۱ در اواخر ماه جاری خبر داد و گفت: این پروژه از لحاظ پدافند غیرعامل برای شهر جدید پردیس اهمیت بالایی دارد که عملیات اجرایی آن در مراسم افتتاح پیش رو انجام خواهد گرفت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر عملیات اجرایی محور ۴۵ متری شرقی فاز ۸ نیز که مدت زیادی به علت وجود معارض متوقف شده بود، به پایان رسیده و در پایان مهرماه به افتتاح خواهد رسید.


تاریخ انتشار : چهارشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷:۳۹
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 1163
تعداد بازدید : 145