• وزارت راه و شهرسازی
  شهر جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهر جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی

بازدید طاهرخانی و امیرکمالی از پروژه های عمرانی حوزه آب و فاضلاب شهر جدید پرند


مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به همراه نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در طرح مسکن مهر طی بازدیدی از پروژه های عمرانی حوزه آب و فاضلاب و پروژه خط انتقال آب به شهر جدید پرند به بررسی مشکلات و مسائل موجود در این حوزه پرداختند.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید امروز چهارشنبه ۱۷ مهرماه حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به همراه محمدرضا امیرکمالی نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در طرح مسکن مهر از پروژه های عمرانی حوزه آب و فاضلاب و پروژه خط انتقال آب به شهر جدید پرند بازدید کرده و طی جلسه ای به بررسی مشکلات و مسائل مربوطه پرداختند.
طاهرخانی در این جلسه ضمن تشکر از مجموعه آب و فاضلاب درخصوص احداث تصفیه خانه آب شهر جدید پرند با رعایت تمامی استانداردهای لازم بیان کرد: جمعیت این شهر جدید روز به روز در حال گسترش است، از این رو قدردان همکارانمان در شرکت آب و فاضلاب هستیم که پیشاپیش برنامه ریزی لازم برای این مسئله را در تأمین آب و فاضلاب منطقه داشته اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با توجه به تعهد دولت و وزارت راه و شهرسازی در تکمیل طرح مسکن مهر تا پایان سال جاری، باید هرچه سریعتر مشکلات موجود در این حوزه که بخشی از آن نیز مربوط به اجرای انشعابات آب و شبکه های فاضلاب و برق است را برطرف سازیم.
به گفته این مقام مسئول عموما فرآیند احداث ساختمان ها در شهرهای جدید خصوصا شهر جدید پرند به پایان رسیده و متقاضیان در انتظار تحویل واحدهایشان هستند، امری که اهمیت پیگیری و رفع مشکلات موجود در تحویل هرچه سریعتر واحدها را دوچندان می کند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با تأکید براینکه وزارت راه و شهرسازی مکلف است در این مسیر از منابع داخلی خود به وزارت نیرو کمک کند گفت: از این رو از وزارت نیرو نیز می خواهیم تا رفع مشکلات سایت های مسکن مهر به ویژه در استان تهران را در اولویت قرار داده و طبق برنامه ای توافق شده به امور، رسیدگی کند.
طاهرخانی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولیت اصلی ما تحویل یک شهر مناسب با زیرساخت اساسی است، بدون شک در این مسیر به تمامی دستگاه های خدمات رسان کمک کرده و به هیچ وجه به محدودیت های بخشی فکر نخواهیم کرد.
نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در طرح مسکن مهر نیز در این جلسه با تأکید براینکه کیفیت آب شرب شهر جدید پرند تا سال آینده همانند کیفیت آب شرب مناطق ۱ و ۲ شهر تهران خواهد شد گفت: وزارت نیرو ضمانت می کند تا به هر واحد مسکن مهر تکمیل شده از سوی وزارت راه و شهرسازی در استان تهران جهت تأمین انشعابات آب، برق و فاضلاب سریعا خدمات رسانی کند.

تاریخ انتشار : چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱:۰۴
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 1166
تعداد بازدید : 123