• وزارت راه و شهرسازی
  شهر جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهر جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی
با حضور عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید انجام شد :

آغاز عملیات اجرایی دهکده ورزشی عصر تندرستی شهر جدید سهند


مراسم آغاز عملیات اجرایی دهکده ورزشی عصر تندرستی شهر جدید سهند و همچنین معارفه عضو جدید هیئت مدیره شهر جدید سهند با حضور عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید مراسم معارفه فرهاد سعیدی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند با حضور محمود رحیمی عضو هیئت مدیره شرکت مادر و مدیران و رؤسای واحدهای مختلف شرکت عمران سهند برگزار شد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید در این مراسم ضمن تقدیروتشکر از زحمات و عملکرد همکاران و مدیران شرکت عمران موقعیت و جایگاه فعلی شهر جدید سهند را در مقایسه با سال های گذشته بسیار خوب تلقی کرد و افزود: خوشبختانه از فروردین ماه سال ۹۷ تا کنون با هدف گذاری، برنامه ریزی دقیق و جدیت و تلاش مستمر در اجرای برنامه ها امروز شاهد تغییرات بسیار ارزشمندی در این شهر هستیم.
وی در ادامه با اشاره به پروژه‌های فعال شهر جدید سهند این شهر را دارای ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه عنوان کرده و افزود: طی بازدیدهای هفتگی و مرتبی که داشتیم همواره شاهد سیر تکاملی سهند بوده و موفق به جلب رضایت تمامی شهروندان و مسئولین استانی و شهرستانی شده است.
رحیمی همچنین با اشاره به مقایسه شرایط ۱۸ ماه گذشته آزادراه تبریز- اندیشه - سهند با شرایط و پیشرفت چشمگیر فعلی بیان کرد: در این مدت به اندازه ۱۵ سال کار و فعالیت عمرانی در این پروژه انجام پذیرفته است که این نوید را می دهد به زودی بتوانیم این پروژه بسیار مهم را افتتاح و برای استفاده مردم فهیم شهر سهند آماده نماییم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: با توجه به اینکه شهر جدید سهند شهری دارای برنامه ریزی و کارشناسی شده برای تک تک محلاتش است پس توسعه برای آن امری ضروری خواهد بود به گونه ای که در آینده نیز شاهد پیشرفت و ترقی این شهر در مقایسه با مادر شهر تبریز خواهیم بود.
در این سفر همچنین مراسم کلنگ زنی دهکده ورزشی عصر تندرستی شهر جدید سهند با حضور معاون وزیر ورزش و معاون استاندار آذربایجان شرقی، فرماندار شهرستان اسکو، عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشورنیز برگزار شد.
گفتنی است مجموعه های ورزشی دهکده عصر تندرستی سهند(اعم از سالن های بزرگ و استخرها ) در زمینی به مساحت ۳۱۰۰۰ متر مربع احداث خواهد شد.تاریخ انتشار : چهارشنبه، ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷:۴۴
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 1169
تعداد بازدید : 87