• وزارت راه و شهرسازی
  شهر جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهر جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی :

برگزاری اولین نشست از سلسله نشست های تخصصی شهرسازی/ برنامه استراتژیک در شهرهای جدید


اولین نشست از سلسله نشست های تخصصی شهرسازی در شرکت عمران شهرهای جدید با عنوان برنامه استراتژیک در شهرهای جدید با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید امروزه با توجه به گذشت پنج دهه از تهیه و اجرای طرح های توسعه شهری و ضرورت توجه به تجربیات و اصلاح و بازنگری آن ها، تدوین برنامه های راهبردی با نگاهی آسیب شناسانه و توسعه محور، امری اجتناب ناپذیر است.
از این رو برنامه استراتژیک شهرهای جدید کشور، یک برنامه کوتاه مدت به منظور سازماندهی برنامه¬ای شرکت¬های عمران شهرهای جدید و الزام توجه به تمامی ابعاد توسعه و پیشرفت این شهرها بر مدار برنامه¬ریزی تدوین می شود.
این برنامه یک سند چشم انداز است که مسیر توسعه یا نقشه راه را میان اسناد فرادست موجود و بودجه سالانه روشن کرده و به مدیران کمک خواهد کرد تا هم راستا با رویکردها و راهبردهای کلان شهرهای جدید کشور ، بتوانند با ارزیابی صحیح از شرایط موجود، تعیین چشم انداز، اهداف و مأموریت ها، راهبردها و اولویت بندی اقدامات و پروژه¬ها از طریق اجرای برنامه های عملیاتی پیشنهادی بر معضلات و مسائل فرارو فائق آمده و شهرجدید را در مسیر توسعه هدفمند هدایت نمایند.
در این راستا اولین نشست از سلسله نشست های تخصصی شهرسازی در شرکت عمران شهرهای جدید با عنوان برنامه استراتژیک در شهرهای جدید با هدف اطلاع رسانی اقدامات و طرح های انجام شده در شهرهای جدید صدرا و هشتگرد در این زمینه به مخاطبان دانشگاهی، حرفه مندان و مدیران و کارشناسان مجموعه شهرهای جدید کشوردر مورخ شنبه ۱۸ آبانماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ در محل آمفی نئاتر شرکت مادر تخصصی عمران شهری به نشانی تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۲۵ تشکیل می شود .
این نشست باحضور حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و به دبیری زهره داود پور عضو هیات مدیره این شرکت برگزار خواهد شد.
گفتنی است در این نشست محمد شیخی و ناصر براتی به سخنرانی پرداخته و اسفندیار زبردست، خلیل حاجی پور و مهدی جوادزاده به عنوان اعضای پنل گفتگو در آن حضور خواهند یافت.


تاریخ انتشار : سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴:۱۳
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 1172
تعداد بازدید : 76